Renault CAPTUR

pro všechny vaše příběhy

Personalizace

Vytvořte si vůz, který odráží vaši osobnost


Vystupte z davu! CAPTUR stále nabízí nevídané množství možností personalizace exteriéru i interiéru.

img-1.jpg

Personalizace exteriéru


Střecha, zpětná zrcátka, ochranné kryty podvozku... Vyberte si z téměř 80 možných kombinací pro exteriér.

img-2.jpg

... a interiéru


Palubní deska, čalounění, barevné ozdobné prvky, dekorativní panely... Objevte možnosti personalizace interiéru a vyberte si z 15 možných kombinací.

img-3.jpg

MULTI-SENSE posouvá hranice personalizace.


3 jízdní režimy (Eco, Sport, MySense),  8 nastavení osvětlení interiéru... Přizpůsobte jízdní projev vozu podle své osobnosti díky technologii MULTI-SENSE.

Vybavení

Vychutnejte si zážitek šitý na míru


S moderními a uživatelsky přívětivými technologiemi, možnostmi personalizace a nepřekonatelnou všestranností se
CAPTUR přizpůsobí vašim potřebám a přáním a nabídne vám jedinečný zážitek.

img-4.jpg

Nejmodernější technologie


Pro ještě příjemnější cestování je CAPTUR vybaven nejnovějšími technologiemi a navíc nabízí jízdní asistenty, kteří prošlapávají cestu k autonomním vozům zítřka.

img-5.jpg

Příjemný zážitek na palubě vozu


Smart Cockpit natočený k řidiči, prosklená střecha, prostorný interiér, velký zavazadlový prostor (až 536 l*), posuvná a sklopná zadní sedadla, praktické odkládací prostory... CAPTUR se přizpůsobí vašemu každodennímu životu.

* Norma VDA

 

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

 

Dodatečné zvýhodění 15 000 Kč na vybrané skladové vozy 

 


cenové zvýhodnění 

30 000 Kč

 

výkupní bonus až

55 000 Kč*

s financováním Renault Easy

již od 5 599 kč měsíčně

dotace do ceny vozu při financování vozu

s Renault EASY 15 000 Kč


 

captur_ncap2019.webp

Užijte si dravost i eleganci s Renault CAPTUR

Stylový a funkční vůz splní požadavky i velmi náročných řidičů. Nabídne dynamickou jízdu, vysoké zrychlení či perfektní stabilitu na vozovce. Prostorný interiér s možností variabilní práce s částečným nebo plným sklápěním zadních sedaček ve vteřině uvolní prostor nebývalého objemu. Automobil je pro vás připraven ve více než 80 kombinacích. Zaujme novými světlomety a originálně navrženými disky kol. Cestujte bez kompromisů, nový model vás obklopí dostatkem prostoru a zvýší ekonomiku provozu.

vrchol originality a elegance lidského ducha

Atraktivní městský crossover přichází v novém vydání. Nový model nabízí nové barvy karoserie, přepracovanou masku chladiče s decentní chromovanou lištou a prosklenou střechu, takže je nyní ještě lépe připraven dobývat městské ulice. Světlomety LED Pure Vision s technologií Full LED a charakteristické světlomety pro denní svícení ve tvaru písmene „C” skvěle podtrhují silnou a výraznou osobnost tohoto vozu. Disky kol z lehké slitiny rozměru 16 a 17 pak nádherně odrážejí denní světlo.

barva a doplňky automobilu podle vašeho přání

Renault Captur vyniká barvami i množstvím kombinací. Přejete si jednobarevné provedení karoserie nebo dvoubrarevné - např. oranžovou karoserii s černou, šedou nebo bílou střechou? Metalický lak? Model vystupující z davu obyčejných aut. Toto vše a mnohem více můžete mít v podobě nového vozu. Automobil navíc nabízí řadu doplňků, které si navrhnete a sami vyberete podle vašeho vkusu.

interiér z říše snů

Kvalita, způsob provedení a módní detaily odráží všechna vaše přání i nejúžasnější představy. Tmavě černá sedadla vám zprostředkují pocit, jako byste se vozili v luxusní limuzíně. Volant potažený kůží a převodovka se zářivě stříbrnou rukojetí vám pak dodá kuráž pořádně se rozjet jako král.

Zveme vás na palubu. Máte odvahu?

úžasný výkon s nízkou spotřebou, to je nový model

U nás si můžete vybrat z nabídky několika verzí motorů, které vyhovují vašim potřebám. Přejete si benzínový, LPG či plug-in hybridní pohon? Užíváte si pohodlí jízdy s pomocí automatické převodovky? Nebo si určujete jízdu sami prostřednictvím manuálu? Vše máte k mání.

Motory mají tak schopnost dosáhnout úžasného výkonu s neobvykle nízkou spotřebou.

vychytávka jako třešnička na dortu

Nejen, že mají motory nízkou spotřebu. V autě je zabudován režim ECO, díky němuž se dá palivo ušetřit o 12 % navíc. K dispozici je také asistenční systém DRIVING EC02, který analyzuje váš jízdní styl a doporučí vám, jak spotřebu ještě více snížit. Tím to však nekončí. S technologií Stop & Start se motor vašeho vozu automaticky vypne a znovu nastartuje. Ještě více se tím uspoří palivo i emise CO2.

moderní multimediální systémy přímo ve vozu

Nový model vám zprostředkuje přístup k nejnovějším technologiím. Vás i vaši rodinu bezpečně provede městem, nabídne maximální bezpečí a pohodlí i na dlouhých cestách. Crossover vám nabídne vše, co od něj očekáváte. Vyrazte vstříc městským dobrodružstvím.

vše dokonale pod kontrolou

Díky multimediálnímu systému Easy Link s až 9,3‘‘ displejem budete mít přehled o všem důležitém. Navigační systém s dynamickým přizpůsobením trasy dle aktuální situace, počasí, vaše oblíbené aplikace a hudba prostřednictvím Apple CarPlay/Android Auto nebo například ceny paliva na nejbližších čerpacích stanicích. To vše vám je k dispozici.

už žádné kompromisy

Stylový exteriér ve stylu SUV s výraznými křivkami, vyšší světlou výškou a širokou nabídkou personalizace barevného provedení. Potěšit ale můžete i vaši racionální stránku. Díky prvkům jako je jednoduše posuvná druhá lavice, která zvýší objem zavazadelníku na 536 litrů, nebo dvojité dno zavazadelníku se už nemusíte rozhodovat mezi praktičností a stylem.

bezpečně, bezstarostně

Díky inovativním technologiím může být cestování bezpečnější. Systém sledování mrtvého úhlu, adaptivní tempomat, Easy Pilot – asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, varování před opuštěním jízdního pruhu nebo kamerový systém 360° – 4 kamery s funkcí zobrazení okolí vozu z ptačí perspektivy a možností přepínání pohledu. Neradi se rozjíždíte do kopce? Nevadí. Asistent rozjezdu z kopce vám vůz „uchytí“ na 2 vteřiny po sundání nohy z brzdy. Vy tak můžete v klidu zařadit.Nyní může být řízení bezstarostné. Nechybí ani funkce nouzového brzdění, která automaticky zvýší jejich účinek při nečekané překážce, nebo elektronická kontrola stability při ztráty přilnavosti na kluzké vozovce.

dynamický a stylový

Sportovní verze R.S. Line promění cesty v zážitek. Výrazné designové prvky exteriéru, zadní difuzor v šedé Gun Metal, zatmavená zadní skla nebo sportovní nárazník podtrhují její dynamičnost. Atmosféru sportovního vozu navíc dodává i interiér vybavený hliníkovými sportovními pedály, čalouněním sedadel s prvky umělé kůže a červeným prošíváním, dekory se strukturou karbonu nebo volantem s perforovanou kůží.

 

ROZMĚRY: VEJDE SE CAPTUR DO VAŠÍ GARÁŽE?

Délka, výška, šířka atd. Objevte podrobně rozměry vozu.

 

capturrozmer1.webpcapturrozmer2.webpcapturrozmer3.webp

 


capturetech_banner.webp

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do 31. 7. 2023 za předpokladu, že nenastane podstatná změna okolností. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce. 

1) Nabídka financování Renault Easy pro model Renault Captur Equilibre TCe 90: Pořizovací cena vozu: 465 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 372 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 93 000 Kč (20 % pořizovací ceny), pevná výpůjční úroková sazba: 8,70 %, RPSN: 11,5 %, 1.–59. měsíční splátka úvěru: 4 749,2 Kč, 60. splátka úvěru: 223 200 Kč, 1.–59. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 850 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 554 415 Kč, délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 5 599 Kč. Uvedená splátka je bez zahrnutí dotace 30 000 Kč do ceny vozu. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.

2) Dotace 30 000 Kč vč. DPH do ceny vozu platí pro klienty, kteří k financování svého nového osobního vozu využijí produkt Renault Easy. Obchodní akce platí pro uzavřené smlouvy o financování od 1. 7. 2023 do 30. 9. 2023.

* Výkupní bonus 30 000 Kč platí pro výbavu Equilibre, výkupní bonus 40 000 Kč platí pro výbavy Techno, R.S. Line a E-Tech enginereed. Výkupní bonus platí pouze pro fyzické osoby a není kumulovatelný s velkoodběratelskými podmínkami.

** Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Při nákupu příslušenství nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Veškeré zmiňované částky jsou včetně DPH. Pro více informací kontaktujte vašeho dealera.

Pro více informací kontaktujte prodejce.

Prodáváme vozy značek
×