RENAULT CLIO E-TECH FULL HYBRID

po více než 30 letech úspěchů přináší nový Renault Clio E-Tech full hybrid novou energii
nový design, sportovní vzhled verze esprit Alpine
komfort na palubě a biomaterály
Pohonné ústrojí E-Tech full hybrid o výkonu 145 koní
až 80 % času ve městě jízda na čistě elektrický pohon¹
samodobíjecí hybrid²
celkový dojezd až 900 km³

1čas jízdy, v závislosti na stavu nabití baterie a stylu jízdy. zdroj: interní informace Renault, 2022
2spalovací motor s elektrickou výpomocí
3s plnou nádrží, podle WLTP

145 k

Pohonná jednotka E-Tech full hybrid

20

pokročilých asistenčních systémů řidiče

10 palců

přizpůsobitelný přístrojový štít

900 km

dojezd

419bbce394.webp

verze esprit Alpine:

Výrazná změna s novým vzrušujícím stylem – výrazně tvarované panely karoserie, širší mřížka chladiče, nová přední světla full LED ve tvaru půldiamantu. Verze esprit Alpine oživuje sportovní charakter. Exteriér se

human first

20 pokročilých asistenčních
systémů řidiče

kamerový systém 360°

Čtyři kamery vytvářejí 360° pohled na okolí vašeho vozu Clio E-Tech full hybrid a zobrazují jej na centrální obrazovce. Manévry můžete provádět s naprostým klidem.

adaptivní tempomat

Systém analyzuje dopravní podmínky a automaticky se jim přizpůsobuje. Detekuje vůz jedoucí před vámi a udržuje bezpečnou vzdálenost.
Pokud se přiblížíte příliš blízko, zabrzdí, a až bude vozovka volná, opět zrychlí.

systém automatického nouzového brzdění

Tento asistenční systém řidiče upozorňuje na možné riziko srážky s vozidlem, cyklistou nebo chodcem. Aby se zabránilo kolizi, spustí systém nouzové brzdění, pokud zaváháte nebo nereagujete dostatečně rychle.

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

Renault CLIO

již od 355 000 Kč

včetně výkupního bonusu

 

 

 

výkupní bonus

35 000 kč

 

 

 

 

měsíční splátka již od 4 310 Kč

včetně servisní smlouvy Easy Service 5 let/60 000 km

 

 

 

sleva až 4 000 kč

na nákup příslušenství

 

 

clio1.webp


nové logo, označení v černé barvě, full LED zadní svítilny

clio2.webp


přizpůsobitelný přístrojový štít 10“, 9,3“ multimediální systém easy link

clio3.webp


nová mřížka chladiče, full LED světlomety a světla pro denní svícení ve tvaru půldiamantu


 

inovativní technologie, moderní design i prvky usnadňující život

to vše Renault Clio nabízí

 

objevujte a bavte se

Objevování míst bude ještě snazší s multimediálním navigačním systémem Easy Link s až 9,3‘‘ displejem. Systém navíc dokáže dynamicky měnit trasu dle aktuální dopravní situace nebo vyhledávat body zájmů přes Google Places. Zároveň podporuje Apple CarPlay/Android Auto, takže vaše oblíbené aplikace, telefonáty ani výběr hudby nebudou problém.

jezděte i parkujte bez námahy

Díky parkovacím senzorům a kamerovému systému 360°, který využívá 4 kamery s funkcí zobrazení vozu z ptačí perspektivy, bude parkování mnohem snazší. Navíc technologie jako active driver assist s asistentem pro jízdu po dálnici a v kolonách, sledováním mrtvého úhlu a adaptivním tempomatem vám dodají pocit bezpečí i bezstarostnosti.

nasedněte a buďte jako doma

Přepracovaný interiér láká novými ekologicky šetrnými a zároveň hodnotnými materiály. Sedadla verze Techno jsou čalouněna materiálem Tencel, který je prodyšný a příjemný na omak. Interiér sportovně laděné verze esprit Alpine se odlišuje sportovními sedadly se specifickým čalouněním, emblémy Alpine a prošíváním v barvách francouzské vlajky. Naši designéři si dali záležet, aby čas strávený na palubě byl příjemný.

 

radost z jízdy, výkon i úspora paliva a emisí CO2

poznejte Renault Clio E-Tech full hybrid

 

úspornější, a přece bez starostí

Technologie E-Tech full hybrid přináší spojení elektrického pohonu s pohonem benzinovým. Nejen, že hybridní provoz snižuje provozní náklady a je šetrný k životnímu prostředí, ale ani vás nijak neomezuje. Clio E-Tech full hybrid totiž není nutné nabíjet – elektromotor získává energii například rekuperací a vy se tak nemusíte o jeho provoz starat. Systém sám přepíná mezi benzinovým a elektrickým pohonem.

ve městě i na dálnici

Hybridní technologie E-Tech zazáří ve městě i na delších trasách. Ve městě sníží spotřebu až o 40 % a zvládne až 80 % času jízdy pouze na elektřinu. Zároveň si užijete živější jízdu, kterou hybrid nabízí. Na delších trasách pak oceníte automatickou převodovku a plynulou, pohodlnou jízdu. Na displeji přístrojového štítu také můžete sledovat, zda je využíván elektromotor nebo motor spalovací.

pohodlný a efektivní

Renault Clio E-Tech full hybrid je vybaven multimódovou automatickou převodovkou, která zajistí efektivní a bezstarostnou jízdu. Převodovka navíc disponuje režimem B, díky kterému můžete jezdit téměř bez brzdového pedálu. Při jízdě v režimu B totiž elektromotor výrazně brzdí při uvolnění plynového pedálu a ukládá elektrickou energii, aby ji následně mohl využít a snížil spotřebu.

 


 

AKČNÍ NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZŮ

CLIO PŘEDCHOZÍ GENERACE

clio_800_400.png

 

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do vyprodání skladových zásob. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce.

* Výkupní bonus platí pouze pro fyzické osoby a není kumulovatelný s velkoodběratelskými podmínkami.

** Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Při nákupu příslušenství nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Veškeré zmiňované částky jsou včetně DPH. Pro více informací kontaktujte vašeho dealera.

*** Reprezentativní příklad financování Renault Easy pro model nový Renault Clio Evolution TCe 90 : Pořizovací cena vozu: 383 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 306 400 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 76 600 Kč (20 % pořizovací ceny), pevná výpůjční úroková sazba: 5,78 %, RPSN: 8 %, 1.–59. měsíční splátka úvěru: 3 681,9 Kč, 60. splátka úvěru: 157 030 Kč, 1.–59. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 607 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 410 660 délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 4 288,5 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Mobilize Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.

Pro více informací kontaktujte prosím prodejce.

Prodáváme vozy značek
×