RENAULT SCENIC E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

změnili jsme všechno kromě jména
pohonná jednotka E-Tech 100% elektrický o výkonu 220 k
dojezd více než 620 km¹
90 % recyklovatelných materiálů²
se systémem openR link³ a integrovanými službami Google
a více než 50 dostupnými aplikacemi⁴
545 l zavazadlového prostoru

¹Na dojezd 335 km nabito za 30 minut (standard WLTP) – údaje čekají na certifikaci
² v závislosti na verzi
³Google, Google Play, Android Auto, Mapy Google a další značky jsou ochranné známky společnosti Google LLC
⁴v závislosti na zemi

5723e7defd.webp

220 k

pohonná jednotka E-Tech 100% elektrický

620 km

dojezd

545 l

zavazadlový prostor

+90 %

recyklovatelný

recyklovaný
a recyklovatelný

90 % recyklovatelných materiálů¹

V kabině není žádná kůže a sedadla jsou vyrobena ze 100% recyklovaných materiálů². V interiéru je 28 % hmotnosti materiálů recyklováno a pochází z biologických zdrojů⁴. Baterie je složená z 12 opravitelných a recyklovatelných modulů.

dojezd více než 620 km bez stresu⁶

Scenic E-Tech 100% elektrický je vybaven tepelným čerpadlem pro optimalizaci hospodaření s teplem a zachování dojezdu. Splňuje všechny vaše požadavky na mobilitu.

optimalizovaný výpočet trasy pomocí služeb Google

Užijte si pohodovou jízdu: systém výpočtu trasy zohledňuje umístění nabíjecích stanic a navrhuje optimalizovanou trasu na základě úrovně nabití baterie. Scenic E-Tech 100% elektrický lze nabíjet kdekoli pomocí střídavého (AC) nebo stejnosměrného (DC) proudu, domácí zásuvky nebo rychlonabíjecí stanice.

motor E-Tech 100% elektrický

Nová elektrická platforma se vyznačuje velmi tenkou baterií a velmi nízkým těžištěm. V kombinaci se silným a citlivým elektromotorem o výkonu 220 k⁵ vám Scenic E-Tech 100% elektrický zaručuje silný a výkonný zážitek z jízdy.

 

Auto roku 2024

 

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

Renault Scénic E-Tech 100% elektrický

již od 1 085 000 Kč

 

 

 

 

měsíční splátka již

od 8 500 Kč měsíčně

 

 

 

 

financování s přeplacením jen

4 %

 

 

 

 

Rodinný vůz s dojezdem 625 km

dojezd a nabíjení 100% elektrický Scenic umožňuje mimořádně dlouhý dojezd až 625 km. Zároveň všechny verze disponují unikátní palubní nabíječkou, která umožňuje nabíjení střídavým proudem výkonem až 22 kW. Naprostá většina ostatních vozů napříč segmenty nabízí palubní nabíječku o maximálním výkonu 11 kW. V praxi to u modelu Scenic znamená poloviční časy nabíjení oproti ostatním (plné nabití zabere zhruba 4 hodiny). Nabíjení střídavým proudem je levné a šetrné k baterii. Na našem území je navíc 80 % nabíjecích stanic právě AC22. Na dlouhých cestách se hodí možnost rychlonabíjení výkonem až 150 kW, kdy za pouhých 30 minut nabijete na dalších 200 km jízdy po dálnici.

 

systém openR link

Moderní systém openR link vám díky integrovaným službám Google poskytne všechny vaše oblíbené aplikace bez nutnosti připojovat váš telefon. Zároveň máte k dispozici neustále aktuální dopravní informace díky Google Maps. Přizpůsobuje se vašim potřebám a zvykům, nemusíte tedy vše pokaždé nastavovat. Svou oblíbenou hudbu si navíc užijete díky audiosystému Harman Kardon, který poskytuje 410 W skrze 9 reproduktorů včetně subwooferu, využít můžete také 5 různých zvukových nastavení.

 

prostorný a světlý interiér

Renault Scenic E-Tech 100% elektrický nabízí mimořádně prostorný a světlý interiér. Díky platformě pro elektrické vozy mají zadní pasažéři rekordní místo pro kolena, aniž by utrpěl prostor pro zavazadla. V základu nabízí zavazadlový prostor objem 545 l. Novinkou je panoramatické střešní okno solarbay, které nabízí možnost elektronického ovládání průhlednosti. Řešení, které je působivé a zároveň zvětšuje prostor nad hlavou, protože není potřeba klasická roletka.

 


c87b13090a.webp

 

Dotace na elektromobily pro podnikatele

 

Pořiďte si elektromobil s dotací až 250 000 Kč

Pokud podnikáte, můžete nyní k výhodnému financování od Mobilize Financial Services získat dotaci až 200 000 Kč na elektrická vozidla Renault kategorie M1 a až 250 000 Kč na elektrická vozidla kategorie N1.

V kombinaci s nákupem vozu můžete navíc získat i dotaci až 50 000 Kč na AC nabíjecí stanici. Na rychlonabíjecí stanici DC dokonce až 150 000 Kč. Pořízení a instalaci nabíjecí stanice vám samozřejmě zařídíme. 

O dotaci je možné požádat na všechna elektrická vozidla Renault.

  • Provedeme vás procesem získání finanční podpory od Národní rozvojové banky
  • Poskytneme vám úvěr na pořízení vozidla s akontací již od 0%, délkou financování až 84 měsíců, atraktivním úrokem a zárukou Národní rozvojové banky
  • Výhodné pojištění elektromobilu je součástí splátek
dotace_scenic_elektricky.png

 

Jak postupovat

  1. Vyberte si elektrické vozidlo Renault z naší nabídky. S výběrem vám pomůže prodejce.
  2. Prodejce vám připraví nabídku výhodného značkového financování
  3. Ve spolupráci s Mobilize Financial Services vám pomůžeme připravit žádost pro schválení dotace od Národní rozvojové banky.

 

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do odvolání. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce.

1) Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Při nákupu příslušenství nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Veškeré zmiňované částky jsou včetně DPH. Pro více informací kontaktujte vašeho dealera.

2) Přeplacení 4 % platí při využití nabídky 104% financování od Mobilize Financial Services a vztahuje se pouze na podnikatele a firmy. Mobilize Financial Services znamená financovaní poskytované společnosti RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. * Měsíční splátka platí při financování Renault Easy - Elektromobilita od Mobilize Financial Services a vztahuje se pouze na podnikatele a firmy. Mobilize Financial Services znamená financovaní poskytované společnosti RCI Financial Services, s.r.o.

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Smluvní záruka 5 let nebo 100 000 km (podle toho, která z podmínek nastane dříve) a záruka 8 let nebo 160 000 km na trakční akumulátor se řídí konkrétními záručními podmínkami, které jsou neoddělitelnou součástí objednávky

Prodáváme vozy značek
×