Nový Renault EXPRESS Van

na míru vašim plánům

Jednoduše praktický


Vůz EXPRESS Van s asymetrickými zadními dveřmi, které se otevírají v úhlu 180°, má využitelný objem 3,3 m3 a délku pro náklad 1,91 m s pevnou přepážkou, nabízí nejlepší poměr délky pro náklad/celkové délky ve své třídě. Naložte až 3,7 m3 se sklopeným sedadlem spolujezdce a otevřenou variabilní přepážkou. Jeho posuvné boční dveře se otevírají v rekordní délce 716 mm a zajišťují snadný přístup do vozu. 

0c8d128d2a.webp

Rear View Assist


Obraz nasnímaný kamerou namontovanou v zadní části vašeho vozu se zobrazuje na digitální obrazovce – namísto vnitřního zpětného zrcátka. Tak užitečné u vozů s plnou přepážkou!

775238085e.webp

Zpětné zrcátko Wide View


Širokoúhlé zrcátko nacházející se na sluneční cloně spolujezdce rozšiřuje vaše boční zorné pole na pravé straně, a zajišťuje tak lepší pohodlí a bezpečnost. Pokrývá mrtvý úhel neproskleného vozu.

0c8d128d2a.webp

Blind Spot Warning


Pokud se v mrtvém úhlu zpětného zrcátka vašeho vozu EXPRESS Van nachází jiný vůz, upozorní vás na to výstražná kontrolka v každém zpětném zrcátku.

b5189b4fec.webp

Praktické prvky

Naše řešení pro firmy

Využijte výhody našich personalizovaných doplňků přizpůsobených požadavkům a potřebám vašeho podnikání.

Přizpůsobte si váš vůz Express Van

 

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

 

nový Renault Express Van

TCe 100 

již od 369 000 Kč


 

Již od od 5 299 Kč měsíčně

s financováním Renault Easy LUV

 

express_van.webp

Express Van

 

jednoduchá práce s nákladem

Je váš den nekonečným kolotočem nakládání a vykládání? S asymetrickými zadními dveřmi otevíratelnými do 180°, nákladovým prostorem 3,3 m3 a délkou ložné plochy 1,91 m s plnou přepážkou nabízí nový Express Van nejlepší poměr délky ložné plochy a celkové délky vozu. S variabilní přepážkou a sklopným sedadlem spolujezdce se prostor zvětší až na 3,7 m3 . Boční posuvné dveře navíc dosahují rekordní šířky 716 mm.

praktický interiér

Nový Express Van nabízí na palubě vše potřebné. Díky funkci zrcadlení smartphone můžete používat vlastní navigaci, posílat zprávy či vyřizovat telefonáty přímo z 8" obrazovky multimediálního systému Easy Link. V kabině se nachází řada úložných prostorů o celkovém objemu až 48 l, které umožňují využít dostupný prostor na maximum.

jednoduché řízení a vysoká úroveň bezpečnosti

Řada dostupných asistenčních systémů nového Express Van zjednodušuje řízení a zvyšuje bezpečnost. Systém Rear View Assist permanentně zobrazuje dění za vozem a nahrazuje tak zpětné zrcátko. Systém hlídání mrtvého úhlu pak dokáže upozornit na blížící se vozidla v rychlostním rozmezí 30 – 140 km/h.

 

 

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do 31. 1. 2024 za předpokladu, že nenastane podstatná změna okolností. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce.

Nabídka financování Renault Easy pro model Renault Express Van 1.3 TCe 100 Extra 75.00kW: Pořizovací cena vozu: 446 490 Kč vč. DPH, výše úvěru: 312 543 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 133 947 Kč (30 % pořizovací ceny), 1.–59. měsíční splátka úvěru: 3 812,53, 60. splátka úvěru: 183 060 Kč, 1.–59. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 1 486 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 548 959,81 Kč, délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 40 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 5 298,53 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

Renault Financial Services znamená financovaní poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Nový Renault Express Van: spotřeba 4,6–6,8 l / 100 km, emise CO₂ 147–154 g/km. uvedené spotřeby paliva a emise CO₂ jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. vyobrazení vozu je pouze ilustrativní.


Prodáváme vozy značek
×