Nový Renault EXPRESS Van

na míru vašim plánům

Jednoduše praktický


Vůz EXPRESS Van s asymetrickými zadními dveřmi, které se otevírají v úhlu 180°, má využitelný objem 3,3 m3 a délku pro náklad 1,91 m s pevnou přepážkou, nabízí nejlepší poměr délky pro náklad/celkové délky ve své třídě. Naložte až 3,7 m3 se sklopeným sedadlem spolujezdce a otevřenou variabilní přepážkou. Jeho posuvné boční dveře se otevírají v rekordní délce 716 mm a zajišťují snadný přístup do vozu. 

0c8d128d2a.webp

Rear View Assist


Obraz nasnímaný kamerou namontovanou v zadní části vašeho vozu se zobrazuje na digitální obrazovce – namísto vnitřního zpětného zrcátka. Tak užitečné u vozů s plnou přepážkou!

775238085e.webp

Zpětné zrcátko Wide View


Širokoúhlé zrcátko nacházející se na sluneční cloně spolujezdce rozšiřuje vaše boční zorné pole na pravé straně, a zajišťuje tak lepší pohodlí a bezpečnost. Pokrývá mrtvý úhel neproskleného vozu.

0c8d128d2a.webp

Blind Spot Warning


Pokud se v mrtvém úhlu zpětného zrcátka vašeho vozu EXPRESS Van nachází jiný vůz, upozorní vás na to výstražná kontrolka v každém zpětném zrcátku.

b5189b4fec.webp

Praktické prvky

Naše řešení pro firmy

Využijte výhody našich personalizovaných doplňků přizpůsobených požadavkům a potřebám vašeho podnikání.

Přizpůsobte si váš vůz Express Van

 

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

nový Renault Express Van

 

 

cena již

od 354 240 kč

 

 

 

 

financování s přeplacením

jen 4 %

 

 

 

 

 

express_van.webp

Express Van

 

jednoduchá práce s nákladem

Je váš den nekonečným kolotočem nakládání a vykládání? S asymetrickými zadními dveřmi otevíratelnými do 180°, nákladovým prostorem 3,3 m3 a délkou ložné plochy 1,91 m s plnou přepážkou nabízí nový Express Van nejlepší poměr délky ložné plochy a celkové délky vozu. S variabilní přepážkou a sklopným sedadlem spolujezdce se prostor zvětší až na 3,7 m3 . Boční posuvné dveře navíc dosahují rekordní šířky 716 mm.

praktický interiér

Nový Express Van nabízí na palubě vše potřebné. Díky funkci zrcadlení smartphone můžete používat vlastní navigaci, posílat zprávy či vyřizovat telefonáty přímo z 8" obrazovky multimediálního systému Easy Link. V kabině se nachází řada úložných prostorů o celkovém objemu až 48 l, které umožňují využít dostupný prostor na maximum.

jednoduché řízení a vysoká úroveň bezpečnosti

Řada dostupných asistenčních systémů nového Express Van zjednodušuje řízení a zvyšuje bezpečnost. Systém Rear View Assist permanentně zobrazuje dění za vozem a nahrazuje tak zpětné zrcátko. Systém hlídání mrtvého úhlu pak dokáže upozornit na blížící se vozidla v rychlostním rozmezí 30 – 140 km/h.

 

 

 

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do 31. 3. 2024 za předpokladu, že nenastane podstatná změna okolností. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce.

Uvedené ceny jsou bez DPH.

* Přeplacení 4 % platí od 30% akontace a délky 24 měsíců nebo od 40% akontace a délky 36 měsíců. Jedná se o nabídku 104% financování od Renault Financial Services a vztahuje se pouze na podnikatele a firmy. Renault Financial Services znamená financovaní poskytované společnosti RCI Financial Services, s.r.o.


Prodáváme vozy značek
×