RENAULT RAFALE
E-TECH FULL HYBRID

Renault Rafale

 

200 k

Pohonná jednotka E-Tech full hybrid

 

300 k

pohonná jednotka E-Tech 4x4

1 100 km

dojezd

 

984 cm²

obrazovky openR + head up displej

V roce 1934 otevřel nové obzory výjimečný závodní letoun: Caudron-Renault Rafale.
Dnes nás tento ikonický letoun inspiruje k tomu, abychom přenesli oblohu na silnici.
Renault Rafale E-Tech full hybrid s aerodynamickým designem, elegantními liniemi,
panoramatickým střešním oknem solarbay®, multimediálním systémem openR link
s integrovanými¹ službami Google a více než 50 dostupnými aplikacemi². Míříme
vysoko a přetváříme sami sebe. 

pohonné jednotky

E-Tech full hybrid 200

pohon-1.webp

Jezděte tiše na elektřinu rychlostí až 130 km/h a ve městě až 80 %* času jízdy bez nutnosti nabíjení. Baterie se nabíjí při zpomalování a brzdění a umožňuje ušetřit až 40 %** paliva.

* varianta E-Tech full hybrid s výkonem 200 k, podle údajů WLTP s plnou nádrží benzínu

** interní zdroj Renault, podle protokolu WLTP, ve srovnání s ekvivalentním spalovacím motorem

maximální výkon

147 kW (200 k)

převodovka

automatická, multimódová

WLTP emise CO₂

od 105 g/km

spotřeba

od 4,7 L/100 km

kapacita baterie

2 kWh s napětím 400 V

4Control advanced

agilita a potěšení z jízdy

Při nízkých rychlostech natáčí systém 4Control advanced zadní kola až o 5° v opačném směru než přední kola, takže průměr otáčení je srovnatelný s městským vozem. Při rychlosti nad 50 km/h se zadní kola natáčejí za účelem zlepšení stability až o 1°.

více informací o 4Control advanced

exkluzivní zážitek 

untitled-7.jpg

sportovní sedadla

Sedadla Renault Rafale jsou dostatečně široká a mají sportovní tvar. Poskytují oporu a optimální pohodlí řidiči i cestujícím a zároveň zlepšují pocity z jízdy. Logo Alpine na opěradlech se rozsvítí po otevření dveří².

ušlechtilé a recyklované materiály

Objevte vynikající interiér vozu Renault Rafale. Přístrojová deska je vybavena detaily z pravé břidlice². Je bez kůže a v celém vozidle je použito nejméně 25 % recyklovaných materiálů³ a 34 % materiálů z oběhového hospodářství⁴.

9b001a4e42.jpg
7f4e02ee37.jpg

kabina navržená s ohledem na řidiče

Vychutnejte si pohlcující zážitek z řízení modelu Renault Rafale. Na přístrojové desce navržené s ohledem na řidiče jsou ovládací prvky na dosah ruky a na displeje máte přímý výhled.

inteligentní zadní opěrka ingenius®

Sklopná zadní inteligentní loketní opěrka ingenius® je vybavena 2 USB-C vstupy. K vložení elektronických zařízení je možné použít několik konfigurací.

více informací o prostornosti a rozměrech

untitled-4.jpg

program human first

pro větší
bezpečnost

analýza, informace, poradenství

Bezpečnostní skóre hodnotí vaši jízdu a poskytuje vám rady, jak zlepšit vaši bezpečnost. Na konci jízdy obdržíte podrobnou analýzu a jednoduché rady, jak zlepšit svou jízdu. Bezpečnostní kouč analyzuje potenciální rizika na vozovce a informuje vás na základě okolních údajů.

zjistěte více o pokročilých asistenčních systémech

 

active driver assist

Active driver assist kombinuje inteligentní adaptivní tempomat se systémem „Stop & Go“ a vycentrováním jízdy v jízdním pruhu. Udržuje bezpečnou vzdálenost, reguluje rychlost podle stavu vozovky a zajišťuje udržování vozidla ve středu jízdního pruhu. Když se provoz zpomalí, systém umožní automatické zastavení a rozjezd vozidla.

více informací

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

Renault RAFALE

již od 969 000 Kč

včetně SUV bonusu 

 

 

 

 

bonus SUV dny

30 000 kč

 

 

 

 

měsíční splátka již od 7 781 Kč

včetně servisní smlouvy Easy Service 5 let/60 000 km

 

 

 

 

financování s úrokem již

od 0%

 

 

 

 

Renault Rafale E-Tech full hybrid

míříme vysoko a přetváříme sami sebe

 

Rafale, název, duch, příběh

Legendární letoun Caudron-Renault Rafale nesl všechny genetické rysy našeho nového vozu: jedinečnou technologii, odvahu, obratnost a design. Renault Rafale vzdává hold zkušenostem, technologiím a vizím, které vycházejí z naší historie v leteckém průmyslu. Design modelu Renault Rafale je inspirován leteckou technikou a připomíná jemný, oblý tvar trupu letadla. Výsledkem důkladného vývoje je karoserie typu sportback, která svými čistými liniemi zapadá do celkové siluety, aniž by narušovala její harmonii, a představuje tak dynamické a sportovní SUV kupé.

pohonná jednotka, vrchol hybridizace

Hybridní technologie E-Tech zazáří ve městě i na delších trasách. Ve městě sníží spotřebu až o 40 % a zvládne až 80 % času jízdy pouze na elektřinu. Zároveň si užijete živější jízdu, kterou hybrid nabízí. Na delších trasách pak oceníte automatickou multimódovou převodovku a plynulou, pohodlnou jízdu. Na displeji přístrojového štítu také můžete sledovat, zda je využíván elektromotor nebo motor spalovací.

solarbay, interaktivní skleněná střecha

Novinkou je panoramatické střešní okno solarbay, které nabízí možnost elektronického ovládání průhlednosti. Řešení, které je působivé a zároveň zvětšuje prostor nad hlavou, protože není potřeba klasická roletka. Řidič a cestující si mohou vybrat ze čtyř poloh: zcela průhledná střecha, zcelaneprůhledná střecha, průhledná střecha vpředu a neprůhledná střecha vzadu a naopak. Střecha solarbay je praktičtější než běžná clona, protože umožňuje cestujícím vzadu zvolit intenzitu slunečního svitu nezávisle na cestujících vpředu.

 

 


 

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do odvolání. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce.

 * Reprezentativní příklad financování Renault Easy pro model Renault Rafale 1,2 E-Tech full hybrid 200hp : Pořizovací cena vozu: 999 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 699 300 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 299 700 Kč (30 % pořizovací ceny), pevná výpůjční úroková sazba: 5,67 %, RPSN: 8,1 %, 1.–59. měsíční splátka úvěru: 6 429,7 Kč, 60. splátka úvěru: 489 510 Kč, 1.–60. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 1 351 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 949 926 Kč, délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 7 781 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Mobilize Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.

** 4Control advanced je u výbavového stupně techno dočasně povinný. výbavových stupeň techno bez 4Control advanced bude k dispozici později. bližší informace naleznete u vašeho autorizovaného prodejce Renault. *** Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Při nákupu příslušenství nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Veškeré zmiňované částky jsou včetně DPH. Pro více informací kontaktujte vašeho dealera.

1) Nabídka financování 0% navýšení pro model Renault Rafale E-tech full hybrid 200 Techno: Pořizovací cena 999 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 499 500 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 499 500 Kč (50 % pořizovací ceny); výpůjční pevná úroková sazba: 0 %, RPSN: 4,3 %, Délka úvěru 36 měsíců, měsíční splátka úvěru: 13 875 Kč, celková měsíční splátka úvěru včetně havarijního pojištění a povinného ručení: 15 016 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 540 576 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.

2) Bonus SUV DNY platí pouze pro fyzické osoby a není kumulovatelný s velkoodběratelskými podmínkami.

3) Akční cena zahrnuje bonus SUV DNY ve výši 30 000 kč.

¹Google, Google Play, Android Auto, Mapy Google jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC.
² platí pro výbavový stupeň esprit Alpine
³ podle ISO 14021
⁴ včetně materiálů recyklovaných podle normy ISO 14021 a odřezků a výrobního odpadu opětovně zařazených do výrobních procesů v průmyslové výrobě
⁵ motorizace E-Tech 4x4 300 k bude k dispozici později
⁶ interní zdroj Renault podle údajů WLTP ve srovnání s ekvivalentním spalovacím motorem
⁷ u výbavového stupně techno je 4Control advanced dočasně povinný. výbavových stupeň techno bez 4Control advaced bude k dispozici později. bližší informace naleznete u vašeho autorizovaného prodejce Renault

Prodáváme vozy značek
×