Nový Captur E-Tech plug-in hybrid

hvězda městských SUV je nyní plug-in hybrid

motory

Captur E-Tech: Nekompromisní plug-in
hybrid!

e13274fad7.webp

nepřekonatelné potěšení z jízdy


Chcete okamžitý výkon elektrického vozu v hybridním voze? To vám zaručí Nový Captur E-Tech plug-in hybrid. Váš vůz se nastartuje stejně tak tiše a zrychlí stejně tak rychle jako plně elektrický vůz a nabídne vám tak maximální pohodlí.

1578577005770.jpg

Přizpůsoben jakémukoli životnímu stylu!


Užijte si svobody volby díky Novému CAPTUR E-TECH Plug-in. Díky jeho dvěma pohonným jednotkám se můžete během pracovního týdne projíždět po městě s dojezdem až 50 km ve smíšeném cyklu WLTP. Elektrický pohon v pracovním týdnu, hybridní pohon na víkendové výlety. Pro každou příležitost je k dispozici vhodný pohon.

c841963e6b.webp

zkušenosti v oblasti elektromobilů v Novém Renault Captur


Jezděte v naprostém klidu díky našim 10letým odborným zkušenostem v oblasti elektromobilů Renault! Využijte výhod čisté mobility a lepší spotřeby paliva díky inovativní převodovce a technologii rekuperace energie, která se inspirovala přímo světem Formule 1!

 

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

 

Renault CAPTUR E-tech full hybrid

již od 583 000 Kč

 

 

 

cenové zvýhodnění 

50 000 Kč

 

 

 

 

výkupní bonus

35 000 kč

 

 

 

 

s financováním Renault Easy

již od 5 746 kč měsíčně

 

 

 

 

 

radost z jízdy, výkon i úspora paliva a emisí CO2

vyberte si to pravé pro vás z nabídky Captur E-Tech

 

úspornější, a přece bez starostí

Captur E-Tech Full Hybrid 145

Technologie E-Tech Hybrid přináší spojení elektrického pohonu s pohonem benzinovým. Nejen, že hybridní provoz snižuje provozní náklady a je šetrný kživotnímu prostředí, ale ani vás nijak neomezuje. Renault Captur E-Tech Full Hybrid totiž není nutné nabíjet – elektromotor získává energii například rekuperací avy se tak nemusíte ojeho provoz starat. Navíc zvládnete 80% času jízdy ve městě na elektřinu a spotřebu ve městě tak snížíte až o 40 %. Systém sám přepíná mezi benzinovým aelektrickým pohonem, vše je tak velmi pohodlné apřirozené.

 

přizpůsobivý, úsporný

Captur E-Tech Plug-in 160

Toužíte po elektrickém výkonu, úspornosti a zároveň chcete cestovat bez omezení? Captur E-Tech Plug-in 160 nabízí spojení všech těchto vlastností. Vůz můžete snadno nabíjet iuvás doma z230Vzásuvky. Dojezd 50km (kombinovaný cyklus WLTP) na elektřinu vám umožní významně uspořit náklady například na cestování do práce. Vpřípadě delších cest se však zároveň nemusíte omezovat, Renault Captur E-Tech Plug-in 160 se umí po vybití akumulátoru sám přepnout do hybridního režimu.

 

pohodlně, efektivně – Renault E-Tech

Renault E-Tech je inovativní a exkluzivní technologie, která je chráněna 150 patenty a byla vyvinuta ve spolupráci s týmem Renault F1 na základě našich zkušeností v oblasti elektromobilů. Captur E-Tech je vybaven multimódovou automatickou převodovkou, která zajistí efektivní a bezstarostnou jízdu. Převodovka navíc disponuje režimem B, díky kterému můžete jezdit téměř bez brzdového pedálu. Při jízdě v režimu B totiž elektromotor výrazně brzdí při uvolnění plynového pedálu a ukládá elektrickou energii, aby ji následně mohl využít a snížil spotřebu

 

 


 

nabíjení

NOVÝ CAPTUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

 

 

Nabíjejte svůj plug-in hybridní vůz doma snadno a rychle.

Jak na to:

 • Váš autorizovaný prodejce Renault Vám představí nabídku nabíjecích řešení a zprostředkuje kontakt na certifikovaného elektrikáře.
 • Certifikovaný elektrikář následně provede osobní prohlídku místa instalace u Vás doma.
 • Po prohlídce místa instalace Vám elektrikář navrhne řešení pro Váš domov včetně seznamu nutných kroků a úprav.
 • Po výběru ideálního řešení pak provede instalaci a uvedení do provozu nabíjecího místa.
domovni_zasuvka.webp

 

domovní zásuvka 230V

 

 • Jednoduché nabíjení pomocí kabelu, který je v základní výbavě u našich plug-in hybridních modelů 
 • Pro elektrické vozy je možné nabíjecí kabel zakoupit u autorizovaného prodejce Renault
 • Nabíjení výkonem až 2,3 kW
 • Délka kabelu – 6,5 m
 • Pro nabíjení je doporučeno dle standardů ČSN používat vyhrazenou domovní zásuvku na 230V (zásuvka nesmí sloužit k jinému účelu)
 • Nejsnadnější a nejdostupnější řešení nabíjení
zasuvka_green_up.webp

 

zásuvka Green‘Up

 

 • Zásuvkou a kabelem GreenUp můžete nabíjet elektromobil výkonem až 3.6kW
 • Samostatný nabíjecí kabel může být použit v jakékoli domovní průmyslové zásuvce a nabíjet elektromobil výkonem až 2.3kW
 • Nabíjecí kabel lze objednat samostatně v opci nebo zakoupit u autorizovaného prodejce Renault (cena 8 990 Kč)
 • Délka kabelu – 6,5 m
 • Pro nabíjení je doporučeno dle standardů ČSN používat tuto GreenUp zásuvku jako vyhrazenou domovní zásuvku na 230V (zásuvka nesmí sloužit k jinému účelu)
 • Ideální řešení pro domácnosti s jedním elektrickým / plug-in hybridním vozidlem
 • Rychlé a jednoduché řešení nabíjení

 


 

nabijeni_verejna_mista.webp

nabíjení v síti veřejných nabíjecích míst

Na nabíjecích místech v nákupních centrech, parkovištích v centrech měst nebo na veřejných silnicích můžete svůj vůz pohodlně dobít. Než stihnete nakoupit a zajít do kina, tak bude vůz plně nabit.

 

 

 

 

 

VÝSLEDKY TESTOVACÍCH JÍZD ELEKTROMOBILU RENAULT E-TECH DRIVE

Podívejte se, jak je Nový Captur E-Tech plug-in hybrid ekonomický a ekologický!

 

icon_carheart_black.png

 

283 kg

Úspora CO2

icon_mapmarker_black.png

 

4 421 km 

Celková vzdálenost

icon_steeringwheel_black.png

 

195

Testovací jízdy

icon_piggybank_black.png

 

5 790 Kč

Úspora paliva v Kč


 

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do vyprodání skladových zásob. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce.

 1) Reprezentativní příklad financování Renault Easy pro model Renault Captur Equilibre TCe 90 : Pořizovací cena vozu: 465 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 372 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 93 000 Kč (20 % pořizovací ceny), pevná výpůjční úroková sazba: 5,78 %, RPSN: 7,9 %, 1.–59. měsíční splátka úvěru: 4 266,2 Kč, 60. splátka úvěru: 204 600 Kč, 1.–59. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 689 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 497 623 Kč, délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 4 955 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Mobilize Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.

* Zvýhodnění a výkupní bonus jsou platné pouze pro fyzické osoby a nejsou kumulovatelné s velkoodběratelskými podmínkami.

** Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Při nákupu příslušenství nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Veškeré zmiňované částky jsou včetně DPH. Pro více informací kontaktujte prodejce.

 

Prodáváme vozy značek
×