Renault Pro+ specializované prodejní centrum užitkových vozidel Renault

Nabídka užitkových vozů a služeb navržených tak, aby splňovaly všechny potřeby vašeho podnikání.
Specializovanou síť Renault Pro+ tvoří odborníci, kteří jsou zde, aby vám pomohli vybrat si ten správný vůz a oddělení servisu a náhradních dílů zajistí, že vaše vozy budou provozuschopné

 

Váš specialista pro prodej užitkových vozů PRO+


 

Jakub MÍK

Email:[javascript protected email]

Mobil: (+420) 724 440 455

 

ING. MILOŠ MACEK

Mobil: (+420) 602 177 814 

E-mail:[javascript protected email]

 

[javascript protected email]

Naše nabídka užitkových vozů

Zjistěte více o naší široké nabídce užitkových vozů. Renault KANGOO, Renault TRAFIC a Renault MASTER se přizpůsobí vašemu podnikání. Se stovkami možných konfigurací dokáží užitkové vozy Renault naplnit vaše veškerá očekávání a potřeby. Množství typů kabin, rozměrů nákladových prostorů, motorů, výbav interiéru i exteriéru ... vytvořte si s námi vůz, který pro vás bude ten pravý

01_pro.jpg

Renault na podvozku Master nabízí přímo z výroby odlehčené skříňové nástavby o objemu 20 a 22 m³. K dispozici jsou verze s předním i zadním pohonem. Maximální užitečná hmotnost u verze s celkovou hmotností 4.500 kg dosahuje 1,7 t.

Další individuální provedení skříňových nástaveb jsou zajištěny ve spolupráci s lokálními dodavateli Na přání klienta lze vůz vybavit hydraulickým zdvihacím čelem, bočními dveřmi, sadou spoilerů, spací nástavbou apod.

05_master_skrin_fr_-_k_textu.jpg

Valník s plachtou


06_master_valnik_s_plachtou_-_k_textu.jpg

Valníková nástavba s plachtou je mezi našimi klienty nejoblíbenější typ přestavby podvozku Renault Master. Ve spolupráci s certifikovanými dodavateli zajistíme kompletní vůz, ať už se jedná o přepravu volně loženého zboží, přepravy palet, či různých přepravních boxů. Speciálně vyvinuté lehké valníkové nástavby v celohliníkovém provedení umožňují přepravu velkého objemu zboží při velmi nízkých provozních nákladech. Velké množství výběru spacích a prodloužených kabin nabízí komfort a pohodlí řidičům při jejich dlouhých cestách. Systémy shrnování plachet zase ulehčují práci při nakládce a vykládce zboží.

Isothermické nástavby


Isotherm nástavba 

Chladírenské a mrazírenské nástavby jsou také realizovány na podvozcích modelu MASTER prostřednictvím lokálních dodavatelů s certifikací Renault. Ta je zárukou kvality i kompability provedených úprav.

07_master_izoterm_nastavba_-_k_textu.jpg

Isotherm vestavba


08_master_izoterm_vestavba_-_k_textu.jpg

Úpravy jsou realizovány na bázi modelů KANGOO, TRAFIC a MASTER s objemy přepravního prostoru 3 - 17 m3. Nabídka zahrnuje vše od běžné rozvážky, přepravy léků, květin až po transport hluboce zmrazeného zboží, masa ve visu či multiteplotní přepravu.

Valník


Tovární řešení Renault zahrnuje valníky s hliníkovými bočnicemi v několika délkách. Vybrat si můžete verze s předním i zadním pohonem vč. varianty dvoumontáže na zadní nápravě. V nabídce je i verze dvojkabina pro až 7 osob. Další verze jsou zajištěny ve spolupráci s lokálními dodavateli s certifikací Renault - zárukou kvality provedených úprav.

09_master_valnik_bez_plachty_-_k_textu.jpg

Sklopný valník


10_master_valnik_sklopny_-_k_textu.jpg

Tovární řešení čítá hned několik variant o různých délkách včetně dvoukabiny až pro 7 osob. Vybrat lze ocelovou či hliníkovou nástavbu, jedno nebo případně třístranné sklápění. Vrcholem je 4,5t verze s užitečnou hmotností 1626 kg. Kromě toho je možné realizovat přestavbu specifických sklopných valníků u našich lokálních dodavatelů s certifikací Renault.

Přeprava osob


Osobní verze model NOVÝ RENAULT TRAFIC COMBI VAN 

product_model_trp_trafic.jpg

Pokud potřebujete převážet zároveň větší objem zboží či materiálu, jsou tu varianty
MASTER a TRAFIC Furgon Dvoukabina, které zvládnou přepravit
velký objem nákladu a až 7 osob.

13_trafic_fg-dk_-_k_textu.png
14_master_fg-dk_-_k_textu.png

Přeprava zvířat


Přeprava koní

Přestavba pro přepravu koní je realizována na plošině modelu MASTER výhradně prostřednictvím lokálních dodavatelů. Vyznačuje se zejména nízko položenou podlahou pro usnadnění nastupování koní do vozu. V nabídce je několik variant a to i s úpravami pro spaní.

15_master_prepravnik_koni_-_k_textu.jpg

Pro další řešení vašich potřeb podnikání neváhejte kontaktovat náš tým Renault PRO+.

Fotogalerie realizací:


 

 Nový Renault MASTER: spotřeba 5,8–8,9 l/100 km, emise CO₂ 154–225 g/km. Uvedené spotřeby paliva a emise CO₂ jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. 

 

4.74

2236
4.74
5
Společnost

hodnocení dealera

4.74 Již hodnotili(2236)
Prodáváme vozy značek
×